Peklo je prázdné, démoni jsou tady

14. září 2017 v 18:08 | Deborah W
Peklo může mít podobu hurikánu Irma, který právě pustoší jihovýchod Ameriky a nechává za sebou zkázu. Peklo může mít podobu uprchlíků, kteří nepřišli do Evropy s pokornou prosbou o pomoc, ale s agresívním chováním a nechutí přizpůsobit se. Peklo může mít podobu teroristů, kteří ve jménu své náboženské vyšinutosti ohrožují nic netušící lidi a bezcitně je vraždí. Peklo může mít podobu severokorejského komunistického vůdce, který předvádí svoje raketové pokusy a vysmívá se všem úmluvám Rady bezpečnosti. Peklo může mít podobu všemožných vojenských geril, které na africkém kontinentě zabíjejí jen tak "ze sportu" tamní obyvatele. Peklo může mít podobu jakékoliv závislosti na čemkoli, když se z toho područí už nelze vlastní silou dostat. Peklo může mít podobu množíren psů, kde v otřesných podmínkách živoří ubozí tvorové přeměnění na plodící a rodící "mašiny".
Kolik podob má vlastně peklo? Nepočítaně! A nenajdeme v něm vůbec roztržité české čerty, ale krvežíznivé démony. A tím, jak je teď všude kolem plno negativ, se může zdát, že peklo se otevřelo a démoni jsou tady.
Negativa se dají přebít pozitivy. Kdo ale "přebije", nebo lépe řečeno přepere démony? I démoni mají ale slabá místa. Takže snad není nic ztraceno.
Peklo by měli zažít hlavně všichni ti jedinci, kteří druhým, ať lidem či zvířatům, peklo dělají, nebo se snaží dělat. A to peklo by mělo být pořádné, se vším všudy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama