Mám tě ráda, ale...

23. října 2017 v 18:06 | Deborah W
Zní to tak trochu jako heslo pro zlatokopky, které za to, že jim jejich, záměrně vybraný, movitý partner, bude sypat tučné "prebendy", ho budou mít rády. Láska s podmínkou není ale láskou, ale docela obyčejnou prostitucí, kdy je zase jenom něco za něco.
Mít někoho rád, k tomu nemají a nemusí být žádná ale... Buď máme někoho rádi a přijímáme jej bez výhrad i s jeho chybami a jsme ochotni být s ním v tzv. dobrém i zlém, nebo jenom chladně kalkulujeme, co pro nás, že jej budeme mít rádi, vyplyne za zisk.
Vždycky se docela bavím, když vidím, jak dvacetileté holky navazují vztahy s čtyřiceti a výše letými pány, a tvrdí, jak je milují. Do očí je to bijící hlavně v showbusinessu nebo sportu. Napadá mě otázka, zda by je opravdu tak milovaly, kdyby dotyčný pán nebyl movitý a neměl lukrativní zaměstnání, ale byl třeba horníkem nebo dělníkem v továrně. To by asi láska roztála stejně tak rychle jako jarní sníh.
Takže, pokud máte někoho doopravdy bez výhrad a postranních úmyslů rádi, dávejte mu to často najevo, a máte-li to štěstí, že i on má rád stejně tak opravdicky Vás, važte si toho.
Láska jako taková je vzácná a je třeba jí opečovávat, protože bez ní by bylo na světě smutno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama